03 Şubat 2018'da eklenmiş, 3.685 kişi görüntülemiş
ÇKS Çatalca Köfte Salonu  ( Akbatı AVM )
Adres : Sanayi Mah. 1655 Sok. No: 2-D No: 90 Akbatı AVM Esenyurt
Telefon : 0212 789 42 12
Faks : -
E-Posta : info@catalcakofte.com
Websitesi : www.catalcakofte.com

ÇKS Çatalca Köfte Salonu ( Akbatı AVM )

GOLD FİRMA

Lezzet Ateşini Yakıyoruz…

ÇKS Çatalca Köfte Salonu olarak 1993 yılında 2 masa ve 8 sandalyeyle Çatalca’nın ilk köfte salonu olarak hizmet hayatımıza başladık.

Ürünlerimizin 22 yıllık geleneksel lezzet reçetisini hiç değiştirmedik. Tüm ürünlerimiz kendi çiftliğimizde yetiştiriğimiz hayvanlardan, % 100 doğal etten ve hiçbir katkı maddesi kullanılmadan, günlük olarak müşterilerimize sunulmaktadır ve özel üretim manda yoğurdumuz ve şişe ayranımızla doğallık ve tazelik prensibimizi her daim sürdürmekteyiz.

Tek şube ile başladığımız lezzet yolculuğunda müşterilerimizin göstermiş olduğu güven ve memnuniyetle bugün 1 merkez ve 2 şube olm

ak üzere 3 restorana sahibiz. 2015 yılı başı itibariyle Franchise yapılanma kararı aldık ve ÇKS Çatalca Köfte olarak Franchise modelli ilk şubemizi Bahçeşehir Akabatı Fransız Sokağı’nda açtık. Kendimize özgün, tarihi köfte han mimari konseptimizle Türkiye’nin büyük markaları arasında yer alacak olmanın bilinciyle marka bilinirliğimizi her geçen gün arttırmaktayız. Günlük, taze ve doğal lezzetlerin adresi ÇKS Tarihi Çatalca Köfte…

 

2015 yılı başı itibarı ile Franchise yapılanması kararı alan firmamız ; Franchise modeli ilk şubesini Bahçeşehir Akabtı da açma kararı almıştır. Mayıs ayı başı itibarı ile açılacak yeni şubemiz, % 100 doğal ve günlük ürünlerimizi siz değerli müşterilerimiz ile paylaşmaktan gurur duymaktadır.

Marka yapılanmamızın ilk adımı olan kurumsal kimlik çalışmalarımızı ÇKS logosu altında topladık. Kendine özgün geleneksel, tarihi mimari konsept ile Türkiye’nin büyük markaları arasında yer alacak ÇKS Tarihi Çatalca Köfte Salonu’nu sizlerle paylaşmanın heyecanı içerisindeyiz.

İlgili Terimler :

Adınız Soyadınız

Telefon Numaranız

E-Posta Adresiniz

Mesajınız

Güvenlik Sorusu 2 + 9 = ?

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

Sistemde firma tarafından eklenmiş haber bulunamadı