13 Mart 2017'da eklenmiş, 3.016 kişi görüntülemiş
Elisa Özel Güvenlik Hizmetleri
Adres : Aşık veysel mah. kemal sunal sok. esenyurt
Telefon : 02126722968
Faks : -
E-Posta : Sadece gold üyeler ekleyebilir.
Websitesi : Sadece gold üyeler ekleyebilir.

Elisa Özel Güvenlik Hizmetleri

VİZYON & MİSYON

Türkiye Cumhuriyeti kanunlarının, bu sektöre vermiş olduğu yetkiler çerçevesinde, güvenlik hizmetini sürdürmektir.  Uzman kadrosu ve müşteri odaklı hizmet amacı doğrultusunda güven kazanıp, müşteriye özel çözümler üreterek hizmetini verdiğimiz sektöre dair en üst seviyede kalite sağlamaktır.  

Güvenlik hizmetinin zamana ve ortama göre farklılık gösterdiğini her zaman hatırlayarak, deneyimli, bilimin ışığında, modern güvenlik yöntemleri ile ve nitelikli insan kaynağımızla, müşterilerimizin güvenlik ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılayarak memnuniyetlerini en üst seviyeye getirmek ve bu memnuniyeti devam ettirmek amacı ile gelişen ve değişen güvenlik esaslarını sürekli takip ederek ve yeni esaslar oluşturarak müşteriye özel yeni çözümler geliştirmek.

GÜVENLİK HİZMETLERİ

Fiziki Güvenlik

Fiziki güvenlik; kaliteli eğitim almış güvenlik görevlisi ile yapılan, güvenlik teknolojisi ile birleştirildiğinde önleyici, caydırıcı, ve faili tespit etmekte büyük bir imkan sağlayan güvenlik hizmetidir. Yüksek standartlar ile birleştirildiğinde güvenlikte sıfır hata ilkesi gerçekleştirilmiş olur. Fiziki güvenliği oluşturan bazı unsurlar vardır.

VIP Güvenlik

Profesyonel VIP güvenlik hizmetimizde, kişi veya kişilerin güvenlik tehlikelerinin bulunması durumunda, günlük hayatı mümkün olduğunca az etkileyecek şekilde hareket ederek, her türlü teçhizat ile ve güvenlik hizmetini veren personelin eğitimli olmasına dikkat edilerek en yüksek seviyede güvenliği sağlamak hizmet esasımızdır. Spesifik nedenlerle güvenlik hizmeti verilen kişiler için, o nedenlerin doğurabileceği tehlikeleri önceden tespit edip ne şekilde bertaraf edileceği rapor halinde sunulur.

İlgili Terimler :

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.