Esenyurt Belediyesi Taşeron işçi kadro listeleri açıklandı Kabul Edilenler Edilmeyenler Tam Liste !

24.02.2018

3.430 Kişi Okumuş

0 Yorum

Uzun Zamandır Beklenen Kadroya geçtimmi geçemedimmi sorusunun cevabı yayınlandı Şartları  karşılayan ve karşılayamayan taşeron işçiler Esenyurt Belediyesi Tarafından açıklanan listeler yayınlandı.

Kadroya geçme şartlarını karşılayan taşeron işçiler için 2 Ocak’ta başlayan süreç devam ediyor. İşçilerin 11 Ocak’ta sona eren başvurularının ardından işlemeye başlayan “Tespit komisyonu incelemesi ve hak sahiplerinin ilanı” aşaması için tavsiye edilen 40 günlük süre  sona ermesi ile Esenyurt Belediyesi Taşeron işçinin kadroya geçiş listesini yayımladı.

İTİRAZLAR BAŞLIYOR

İtirazların incelenmesi ve kesin listenin ilanının 24 Şubat- 2 Mart, sınavın yapılmasının 3-22 Mart, sınav kuruluna itirazın 23-26 Mart, itiraz incelemesi ve kesin listenin ilanının ise 27-31 Mart tarihlerinde yapılması yönündeki tavsiye niteliğindeki takvim işletilecek. Tüm bu aşamaların ardından, hak sahipleri 2 Nisan’a kadar topluca işçi kadrolarına geçirilecek. Taşeron işçilerin kurumlarda kadroya geçiş süreçlerini yürütecek tespit komisyonu en az üç kişiden oluşacak, iki yedek üyesi olacak.

TAŞERONA KADRO SINAVI NE ZAMAN?

Esenyurt Belediyesi Çalışanlarının Heyecanla beklediği kadro başvuru sonuçları açıklandı.
Gözler sınav sürecine çevrildi. Peki taşerona kadro sınavı ne zaman yapılacak?

Taşeron kadro başvuruları / Hak kazanan adaylar, 3 Mart – 22 Mart tarihleri arasında taşerona kadro sınavına girecek.
İşte açıklanan taşeron başvuru sonuç listeleri

 

YORUMLAR

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.