ESLIFE HOSPİTAL ESENYURT

27.01.2017

3.043 Kişi Okumuş

0 Yorum

ESLIFE HOSPİTAL ESENYURT

2016 yılında hizmete giren Eslife Sağlık Grubu Esenyurt Hastanesi, modern mimarisi, ileri teknoloji cihazları, konforlu hasta odaları ve poliklinikleri ile hastaların kendilerini özel ve güvende hissetmeleri için tüm detaylar düşünülerek tasarlandı.

Uluslararası sağlık standartlarında, modern altyapısı ve üstün tıp teknolojisi ile hizmet veren Eslife Hospital Esenyurt İstanbul Avrupa yakasında 14500 bin m2’lik alan üzerine kurulu kampüsünde 75 yatak kapasitesi bulunuyor.

Eslife Hospital Esenyurt Hastanesi, hastaların radyolojik incelemeler sırasında kendilerini rahat hissetmeleri için ambians teknolojisi ile hazırlanmış MR ve BT odaları ile fark yaratan bir sağlık anlayışı sunuyor.

Tüm branşlarda hizmet veren hastane, Yoğun Bakım, Genel Yoğun Bakım, KVC Yoğun Bakım ve Yenidoğan Yoğun Bakım Üniteleri, tam donanımlı ameliyathaneleri ile teknolojinin ulaştığı en ileri düzeyde tanı ve tedavi hizmeti veriyor.

Eslife Hospital Esenyurt insana verdiği değeri, sunduğu sağlık hizmetlerinin her alanında hissettiriyor. Hastanede tüm tanı ve tedavi hizmetleri multidisipliner bir yaklaşımla sunuluyor.

Genel Cerrahi ameliyatlarında Dünya ortalamasının üstünde başarıya sahip olan Eslife Hospital Esenyurt  Özellikle ortadoğu pazarında  marka olma yolunda ilerlemektedir.

Eslife Hospital Esenyurt, 92 ülkeden hasta kabul eden uluslararası bir referans merkezidir.

Eslife Hospital Esenyurt; kişiye huzurlu ve kendini güvende hissettiren tecrübeli hekim kadrosu, güler yüzlü çalışanları, üstün altyapı ve teknik donanımı ile her branşta 7 gün 24 saat sağlık hizmeti sunuyor.

 

İletişim Bilgileri

  • +90 212 515 19 19 / +90 212 437 54 33
  • bilgi@eshospital.com
  • Battal Gazi Mah. Esen Cad. No:127 Kıraç, Esenyurt – İSTANBUL
İlgili Terimler :

YORUMLAR

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.