21 Eylül 2017'da eklenmiş, 1.138 kişi görüntülemiş
Furkan Halı Yıkama
Adres : Yakuplu Merkez mah. Başkent Caddesi No:60/1 İstanbul-Beylikdüzü
Telefon : 0212 852 39 21
Faks : 0212 853 60 02
E-Posta : -
Websitesi : www.furkanhaliyikamafabrikasi.com

Furkan Halı Yıkama

GOLD FİRMA

Video Bölümünden Videomuzu izleyebilirsiniz..

2006 Yılında kurulan tesisimiz siz değerli müşterilerimize halı yıkama hizmeti sunmak amacıyla istanbul Esenyurt bölgesinde  1000 m² kapalı alanda, deneyimli kadrosuyla ve emin adımlarla sizlere hizmet vermektedir. Tesisimiz insan sağlığına uygun ürünler kullanarak ve teknolojiye ayak uydurarak sizler için çalışmaktadır. Esenyurt Halı Yıkamaderinlemesine temizlik yaparak hızlı çözümler üreterek temizlik işlemini gerçekleştirmektedir.

Halı yıkama yüzyıllardan beri hayatımızın bir parçası haline gelmiştir. Başta dokumacılık ile gelişen halı sanatı artık yerini bir çok çeşit halı modeline bırakmıştır. Fabrikamızda her türlü yıkama işlemi son sistem düzen ile yıkanıp halınıza ilk günkü görünümü ve hijyeni sağlayıp sizlere tekrar sunuyoruz. Her halı yıkama işlemi kendi makina ve şampuanlarıyla yıkanarak halılarınız ömrünü uzatmayı sağlamaktayız.

Esenyurt Halı Yıkama’da Halı Yıkama İşlemi

    Halı yıkama alanında en son teknolojik yeniliklere sahip firma olarak akıllarda yer edinmektedir. Sektörün en iyi bilgisayar programlı halı yıkama, toz alma makinası ve özel kurutma odası ile halı, perde, yorgan ve battaniye yıkama gibi birçok ayrıcalıklı hizmeti siz değerli müşterilerimize sunmaktan mutluluk duymaktayız. Esenyurt Halı Yıkama‘ya vermiş olduğunuz siparişler kısa süre içerisinde alınır alınan halılarınız etiketlenip, leke kontrol ve kayıt işlemi yapılarak cinsine göre ayrılıp toz alma işlemine tabi olur. Dakikada 10.000 titreşime sahip otomatik makinalarda halılarınızın tozu en ince ayrıntısına kadar alınır. Toz ve mikroplardan arındırılır. Ardından firma bünyesinde yer alan tam donanıma sahip halı yıkama makinasında yıkanır. Yıkama işlemi sırasında kaliteli bir sonuç alabilmek için kaliteli ürünler kullanarak halılarınızı ilk günkü görümüne kavuşturulur. Yıkanan halılar hava şartlar ne olursa olsun 12 saat kapalı odalarda havalandırılır. İyici kurutulan Halılar hav alma işleminin ardından kalite kontrolü yapılır ve sizlere uygun gün ve zamanda teslim edilir.

ESENYURT HALI YIKAMA’DA İŞİNİN EHLİ ÇÖZÜMLER

 • Profösyonel ekipman ve elemanlar
 • Ücretsiz servis
 • Kalite kontrol
 • Ekonomik fiyatlar
 • Her türlü temizlik alanında faaliyet
 • Whatsapp ile kendi halını izleme imkanı
 •  Hızlı servis zamanında teslimat

Esenyurt Halı Yıkama müşteri memnuniyeti sağlayan tek firma olarak akıllarda yer edinmektedir. Vermiş olduğumuz halı yıkama hizmetinin arkasında kalarak müşteri memnuniyeti çabası içerisindeyiz. Halılarınızı halımız gibi görüp en uygun şartlarda ve insan sağlına uygun şampuanlarla yıkanır. Vermiş olduğumuz hizmetten memnun kalınmadığı takdirde halınızı tekrar ücretsiz bir şekilde alınıp aynı koşullar altında yeniden ilaçlanıp yıkanmaktayız.

        Esenyurt Halı Yıkama Fabrikasında Halı Yıkama 

 • Numaralandırma: Alınan halılarınız karışma veya kaybolma gibi riskleri ortadan kaldırmak için yapılır.
 • Toz Alma: Her halı fabrikaya geldikten sonra yıkama öncesi tozu alınır buda halıların yıkama esnasında daha verimli bir şekilde yıkanmasına olanak sağlar
 • Yıkama İşlemi: Daha önce tozu alınmış ve ayrıştırılmış halılar tek tek farklı makina ve fırçalarla 2 defa ön kısmı 2 defa arka kısmı olmak üzere 4 defa farklı şampuanlarla yıkanmaktadır.
 • Durulama İşlemi: Yıkanan halılar, halı sıkma makinasında %90 oranında sudan arındırılır.
 • Havalandırma ve Kurutma: Yıkanan halılar durulama aşamasından geçtikten sonra iyice kurutulması için kapalı ortamda kurutulur.
 • Paketleme ve Kalite Kontrol: Son olarak halılarınız toplanır ardından toz alma işlemi ile beraber paketlenip siz değerli müşterilerimize hazır konumda bekletilir.
 • Servis: Hazırlanan halılar sizlere teslim edilmeden önce aranıp bilgi alınır. Sizlerin vermiş olduğu saat ve günde sizlere teslim edilir.

Adınız Soyadınız

Telefon Numaranız

E-Posta Adresiniz

Mesajınız

Güvenlik Sorusu 10 + 7 = ?

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

Sistemde firma tarafından eklenmiş haber bulunamadı