21 Eylül 2017'da eklenmiş, 412 kişi görüntülemiş
Gezer Haşere İlaçlama
Adres : MEHMET AKİF CD. 1.SK NO:24 EMEK İŞ MERKEZİ, KAT : 3 – ŞİRİNEVLER / İSTANBUL
Telefon : 0212 540 81 28
Faks : 0212 451 09 83
E-Posta : -
Websitesi : www.gezerilaclama.com

Gezer Haşere İlaçlama

GOLD FİRMA
 • Her Semt İçin Fiyatlarımız Aynıdır

  İlaçlama Yaptırırken Evinizi Terk Etmenize Gerek Yoktur

   

İlaçlama türleri

 Kokulu ilaçlama  Kokusuz ilaçlama  Jel ilaçlama
İlaçlama Hizmetleri

Böcek ilaçlama

ülkemizde giderek genişleyen bir sektör olmakla beraber, bu alanda kaliteli şekilde hizmet veren firma sayısı yok denecek kadar azdır. Böcek ve fare ilaçlama ile dezenfekte çalışmaları konusunda lider olan Gezer ilaçlama, Sağlık Bakanlığı tarafından onaylı olan ender firmalardan biri olduğu gibi; İstanbul, Bursa, İzmir, Kocaeli gibi büyük kentlerde zararlılara karşı en etkili şekilde mücadele eden firmaların başında gelmektedir. İlaçlama konusunda, geniş ve uzman bir kadroya sahip olan Gezer ilaçlama, haşere ve kemirgenler ile mücadele konusunda %100 etkili çözüm sağladığı ve müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tuttuğu gibi, diğer ilaçlama firmaları için de örnek teşkil etmektedir.Haşerelerin yaşam alanları, çoğalma ve beslenme özellikleri, verdikleri zararlar gibi konularda eğitim almış, sertifika sahibi uzman çağrı merkezi elemanları ile hizmet veren şirketimiz ilk olarak, müşterinin şikayetçi olduğu haşerenin doğru tespitini yapar. Bu alanda uzman olan müşteri temsilcileri, müşteriden ortamda görülen haşerenin özellikleri hakkında bilgi aldıktan sonra, haşerenin türünü belirler ve haşere çeşidini yine müşteriye sorular sorarak teyit eder. Ardından, bu haşere türüne özel etkili böcek ilaçları hazırlanır ve ortam şartlarına uygun olan böcek ilaçlama yöntemi alana uygulanır. Böcek ilaçlama konusunda, aşamalı şekilde çalışan ve bu doğrultuda en etkili sonucu sunan Gezer ilaçlama, her alanda uzman olan elemanlar ile hizmet vermektedir.

Böcek İlaçlama Şirketleri

 • Gezer ilaçlama, 19 yıllık tecrübesi ile tüm haşere ve kemirgen çeşitleri için en etkili ilaçlama yöntemini uygulamakta ve zararlı canlıları tek ilaçlamada yok etmektedir.
 • Sağlık Bakanlığından onaylı olan ve ziraat mühendisleri tarafından, böcek veya fare türüne özgü hazırlanan böcek ilaçları ile uygulama yapan firmamız, insan ve çevre sağlığı açısından hiçbir tehdit yaratmamaktadır.
 • Gezer ilaçlama; kaliteli haşere ilaçları kullanarak uygulama yaptığından, ortamdaki zararlı canlılara karşı kesin çözüm sağlamaktadır. Garantili böcek ilaçlama yapan firmamız, haşere ya da kemirgen sorununun devam etmesi durumunda, ücretsiz ilaçlama uygulamaları hizmeti vererek, müşteri memnuniyetini en üst düzeye çıkarmaktadır.

Böcek ve fare ilaçlama konusunda uzman olan Gezer ilaçlama; ev, ofis, iş yeri, fabrika, bina gibi alanlar başta olmak üzere; hastane, sağlık ocağı, otel, yurt gibi alanlar ile park, bahçe gibi her alanda ilaçlama yapmaktadır. Pire, hamam böceği, kene, sıçan, tahtakurusu, ev faresi gibi tüm böcek ve fare türleri ile mücadele eden Gezer böcek ilaçlama; Sağlık Bakanlığı’nın yönergelerine tamamen uymakla birlikte, kullandığı ilaçlama yöntemlerini durmaksızın yenilemekte ve modern böcek ilaçlama yöntemlerini her geçen gün geliştirmektedir.

İstanbul, İzmir, Bursa ve Kocaeli illerinin tüm semtlerine ekonomik böcek ilaçlama fiyatları ile uygulama yapan Gezer ilaçlama; ülkemizin en kalabalık kentleri arasında yer alan bu bölgelerde, hem insan sağlığını korumak hem de haşerelerin çok hızlı şekilde yayılmasını önlemek amacıyla gerek yaz dönemi, gerekse kış aylarında haşere ve fare ilaçlama faaliyetlerini sürdürmektedir.

İlaçlama Nasıl Yapılır?

Yaşam alanlarımızı yuva edinen haşere ve fare türleri, yılın her mevsimi karşımıza çıkabilen zararlı canlılardır. Haşere ve fare türleri ile en etkin mücadele yöntemi profesyonel ilaçlama firmaları tarafından destek almaktır. Hizmet alacağınız zaman dikkat etmeniz gereken önemli hususlar;

 • Böcek ilaçlama, pire, fare ilaçlama gibi hizmet veren firmaların Sağlık Bakanlığı tarafından onaylı hizmet sunması
 • Alanında uzman ve tecrübe sahibi ilaçlama personelleri tarafından uygulanması
 • Hizmet sunan firmaların çalışma ruhsatı bulunması
 • Yaşam alanlarınızda yer edinen haşere türlerinden en kısa zamanda kurtulabilmeniz için firmaların 7/24 hizmet verebilmesi
 • Haşere ilaçlama uygulamalarında kullanılan İlaçların insan ve çevre sağlığına zarar vermeyen, Dünya Sağlık Örgütü tarafından onaylı ürünler olması
İlaçlama

Uygulama yapılacak yöntemlerin tümünde ilk öncelik haşere türünün doğru olarak tespit edilmesidir. Tespit edilen haşere türüne göre özel ilaçlar belirlenerek en doğru ve etkili yöntem belirlenmelidir. İlaçlama yöntemleri; Sıvı, Kokulu, Kokusuz ve Jel.
Seçilen haşere ilaçlama yöntemleri uygulama yapılacak alanın büyüklüğüne, haşere türünün yoğunluğuna ve haşere türüne göre belirlenmektedir. Gezer böcek ilaçlama firmaları, yıllardır edinmiş olduğu bilgi ve tecrübeler doğrultusunda profesyonel ilaçlama hizmeti vermektedir. Yaşam alanlarınızı yuva edinen tüm haşere ve fare türlerini uzman kadromuz eşliğinde en kısa sürede etkisiz kılarak yaşam alanlarınızı dezenfekte ediyoruz.

Adınız Soyadınız

Telefon Numaranız

E-Posta Adresiniz

Mesajınız

Güvenlik Sorusu 2 + 10 = ?

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

Sistemde firma tarafından eklenmiş haber bulunamadı