11 Mart 2018'da eklenmiş, 9.033 kişi görüntülemiş
Irmaklar Market
Adres : Bağlar Çeşme Mah. Bağlar Çeşme Cad. No:3/A ESENYURT
Telefon : 444 6123
Faks : -
E-Posta : info@irmaklarmarket.com
Websitesi : www.irmaklarmarket.com

Irmaklar Market

GOLD FİRMA

TARİHÇEMİZ

1994 | Kuruluş Dönemi

1994 yılında Sonevler’de ilk mağazasını açarak gıda perakende sektörüne güçlü bir adım atmıştır.

1996 – 2006 | Uzmanlaşma ve Perakende Yönetimine Geçiş Dönemi

Süper marketler zinciri olarak taze ürün grubunda özellikle, şarküteri, et ve et ürünleri ile meyve, sebze reyonlarında uzmanlaşmış, standartlarını belirlemiştir.

2006 – 2016 | Büyüme Dönemi

Irmaklar Süper Marketler Zinciri olarak uzmanlaştığı alanlarda daha fazla mağaza sayısı ile daha çok müşteriye ulaşmayı hedeflemiştir. Bu dönemde ürün kalitesi, taze ürünler lezzeti ve müşteri hizmetine önem gösterilmesini sağlamıştır.

VİZYONUMUZ

Müşteri memnuniyeti yaratan hizmetlerimizle, sevilen; müşterilerimizin isteklerini dikkate alarak yenilenen ürün çeşitlerimizle beğenilen, taze ürün grubumuzla, özellikle meyve, sebze, şarküteri, et ve et ürünleri reyonlarımızda ki ürünlerimizin lezzetiyle; tüm ürünlerimizin kalitesi ve adil fiyat politikasıyla farklılaşan; İstanbul’da Bulunduğumuz Semtte, Güvenilerek Tercih Edilen İlk Marka Olmak

MİSYONUMUZ

Vizyonumuzu gerçekleştirmek için; çalışanlarımızın işinde uzmanlaşmasını, doğru ve etkili iletişimle hizmet vermelerini, kurum standartlarıyla iş yapmalarını sağlamak. Irmaklar Market olarak, kendi profesyonellerimizi yetiştirmek ve geliştirmek. Çalışanlarıyla, müşterileriyle ve tedarikçileriyle, kamu oyuna karşı dürüst ve şeffaf iletişimini ve irtibatını korumak ve güçlendirmek.

İlgili Terimler :

Adınız Soyadınız

Telefon Numaranız

E-Posta Adresiniz

Mesajınız

Güvenlik Sorusu 1 + 6 = ?

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

Sistemde firma tarafından eklenmiş haber bulunamadı