27 Ocak 2018'da eklenmiş, 4.315 kişi görüntülemiş
LEYDİ ÇARŞI AVM
Adres : Fatih mah. Doğan araslı bulvarı N.119 Esenyurt
Telefon : 0212 450 1915
Faks : -
E-Posta : info@leydicarsi.com
Websitesi : -

LEYDİ ÇARŞI AVM

GOLD FİRMA

LEYDİ ÇARŞI, perakende mağazacılıkta senetli ödeme yöntemiyle müşterilerine satış yapmaktadır. İstanbul’un farklı ilçelerinde bulunan çok katlı mağazaları ile 1999 yılından bu yana sektörde birçok markanın satış kanalı olmaya devam etmektedir.

Neden Leydi Çarşı

Leydi çarşı olarak 18 yıllık birikimimizle evlerinize hak ettiği değeri vermek adına elimizden gelenin en iyisini yapmak için gece gündüz çalışıyoruz. Leydi Çarşı olarak evlerinize en güzel detayları vermek için tüm ürünlerimizi özel tasarımlarla üretiyor. Evlerinize hak ettiği değeri veriyoruz. Mutlu yüzler mutlu evlerle olur. Evinize girdiğiniz zaman yüzünüzde oluşacak bir tebessüm gününüzün tüm stresini atmanızı ve mutlu bir eve girmenizi sağlayacaktır. Leydi Çarşı olarak 9 showroomumuzla  ürünleri görebilir, onlara, dokunabilir, içinize sine sine alışverişinizi yapabilirsiniz.

 

Başarımız

Başarımızın arkasında olan aile inancımız ile tüm çalışanlarımızı ailemizin bir üyesi olarak görüyor. Bu başarımızı onlara borçlu olduğumuzu biliyoruz. Başarının tesadüf olmadığına olan inancımız ile sizlere en iyi hizmeti vermek için ilk gün ki heyecanla

180 kişilik ekibimiz ile çalışmaya devam ediyoruz. Bizi evlerine alan herkesi mutlu ettiğimizi görmek, yüzlerindeki mutluluğa bir nebze de olsa katkı sağlamadığımızı bilmek, daha fazla çalışmamız için bizlere tarifsiz bir enerji veriyor.

 

İlgili Terimler :

Adınız Soyadınız

Telefon Numaranız

E-Posta Adresiniz

Mesajınız

Güvenlik Sorusu 8 + 7 = ?

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

Sistemde firma tarafından eklenmiş haber bulunamadı