Snowpark

27.01.2017

1.142 Kişi Okumuş

0 Yorum

 

 

deneme 1

Torium AVM’de yer alan Türkiye’nin ilk kapalı kar eğlence merkezi Snowpark, 4 mevsim kesintisiz kış sporu ve kar keyfi sunuyor.

Dünyanın en büyük alışveriş merkezlerinden Dubai Mall’un kayak merkezini de tasarlayan İngiliz mühendislik firması ASCL tarafından tasarlanan ve uygulanan Snowpark 6 Milyon Euro yatırımla hayata geçirildi. Her ayrıntısı özenle tasarlanan eğlence parkında, % 100 gerçek kar kullanılıyor. En düşük kar kalınlığı 50 cm olan Snowpark’taki karın kalitesi Uludağ ve Kartalkaya gibi yüksek rakımlı yerlere yağan karın kalitesine eş değer. Böylece kar keyfi maksimumda yaşanırken, kış sporları için de ideal bir ortam sağlanıyor.

İster tek başınıza ister sevdiklerinizle haftanın her günü gidebileceğiniz Snowpark’ta snowboard, kayak gibi kış sporları; snowtubing ve snowrafting gibi eğlenceli aktiviteler sizi bekliyor. Kar oyun ve yürüyüş alanları, asma köprüler, buz mağaraları şehir hayatında farklılık arayanlara yepyeni deneyimler yaşatıyor. Eğlence alanında 130 kişi, kayak ve snowboard pistlerinden ise 70 kişinin aynı anda yararlanabildiği Snowpark’ta, dileyenler kayak ve snowboard eğitimleri de alabiliyor. Kış sporlarına ait her türlü ekipmana sahip merkezde, istenilen kayak malzemesi anında temin edilebiliyor. Her mevsim, istedikleri anda kar keyfini yaşayabilmeleri için girişte ziyaretçilere soğuk havaya uygun bot, mont ve eldiven veriliyor.

 

esenyurt Snowpark ile ilgili görsel sonucu

Snowpark Nerede?
Snowpark dağ başında filan değil… İstanbul’un orta yerinde, Torium AVM’nin içinde. Yani metrobüs’e binerek ulaşabileceğiniz bir mesafede….
Snowpark’ta Neler Var?
Snowpark’ta ücrete dahil olarak herkese uygun bot, mont ve eldiven veriliyor. Ayrıca,snowboard ve kayak için gerekli tüm malzemeler de ziyaretçilerimizi bekliyor….
Snowpark’a Giriş
Kişi başı hafta içi: 20 TL
Hafta sonu ve resmi tatiller: 30 TL
Snowpark’ta Ne Yapılır?
Snowpark’ta kayak, snowboard ve snowtubbing yapabilirsiniz. Profesyonel hocalarımızdan ders alarak, kayak deneyiminizi artırabilir ya da sıfırdan kaymayı öğrenebilirsiniz.
SnowPark İletişim
Adres: Turgut Özal Mahallesi E-5 Üzeri Haramidere – İstanbul
Telefon: 0212 699 6970
Faks: 0212 699 7720
İlgili Terimler :

YORUMLAR

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

BENZER İÇERİKLER

FACEBOOKTA BİZ