11 Mart 2018'da eklenmiş, 1.673 kişi görüntülemiş
Temaş Catering Yemek Üretim Tesisleri
Adres : Akçaburgaz Mahallesi 3069. Sokak No:21 Esenyurt/Istanbul
Telefon : 0212 886 41 41
Faks : 0212 886 46 93
E-Posta : info@temasgida.com
Websitesi : www.temasgida.com

Temaş Catering Yemek Üretim Tesisleri

GOLD FİRMA

 

Hakkımızda

 

1994 yılında Catering firması olarak hizmet vermeye başlayan Temaş, 22 yılı aşkın tecrübesi ve ön planda tuttuğu müşteri memnuniyeti politikası ile toplu yemek sektöründe tercih edilir bir marka haline gelmiştir.
Son yıllarda dünyada yükselişe geçen Türk mutfağının farklı yöresel lezzetlerini sunan Temaş, iyi hizmet, kaliteli ürün ve dürüst çalışma prensibiyle teknoloji ve kaliteyi mutfağında birleştirmeyi başarmıştır.
Yemek hazırlamanın bir sanat olduğunun bilincinde olan firmamız, eğitimli personel, yüksek kalite düzeyi ve catering  sahasına dair profesyonel bakış açısı ile, hazır yemek sektöründe sürekli gelişen bir profil çizmeye devam etmektedir.
Sağlam bir teknolojik alt yapıya sahip olan Temaş, istendiği takdirde firmalar bünyesinde özel mutfaklar kurmakta ve özel yemek organizasyonları sunmakta, müşteriye özel alternatifler sağlamaktadır.

Misyon

Misyonumuz, her damak zevkine uygun olan yemeklerimizi, doğru yerde, doğru hizmetle sunarak, yemek saatlerini bir keyfe dönüştürmek ve müşterilerimize bir çözüm ortağı olmaktır.

Hedefler

Kaliteli ve güvenilir bir hizmet sunmak, müşteri memnuniyetinde sürekliliği sağlamak, gelişime açık ve tavizsiz kalite anlayışımız ile sektördeki yerimizi sağlamlaştırmaktır.

 

İlgili Terimler :

Adınız Soyadınız

Telefon Numaranız

E-Posta Adresiniz

Mesajınız

Güvenlik Sorusu 2 + 5 = ?

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

Sistemde firma tarafından eklenmiş haber bulunamadı